Hava Durumu

Gelecek Partisi Yalova ve Çiftlikköy'ü açıkladı....

Çandır ve Ensarioğlu aday

Haber Giriş Tarihi: 19.11.2023 10:09
Haber Güncellenme Tarihi: 19.11.2023 10:09
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.bolge.com.tr
Gelecek Partisi Yalova ve Çiftlikköy'ü açıkladı....

Yerel seçimlerine birkaç ay kala Yalova belediye başkan adayını açıklayan ilk parti Gelecek Partisi oldu.Gelecek Partisi Yalova Belediye Başkan adayını ve Çiftlikköy Belediye Başkan adayını açıkladı.

Buna göre, Gelecek Partisi Yalova İl Başkanı Kürşat Emre Çandır Yalova Belediye Başkan adayı, Mehtap Ensarioğlu ise Çiftlikköy’de Gelecek Partisi’nin kesinleşen diğer bir belediye başkan adayı oldu.

Gelecek Partisi İl Binasında yapılan basın toplantısına, Gelecek Partisi Teşkilat Başkan Yardımcısı Cemal Eğin, Gelecek Partisi İstanbul Milletvekili Doğan Demir de katılarak adaylara destek verdi.

Açılış konuşmasını yapan, Gelecek Partisi Teşkilat Başkan Yardımcısı Cemal Eğin,” Yalova’da iddialı adaylarla seçime gireceğiz.Genel merkez olarak da Yalova’da ki adayları her zaman destekleyeceğiz. Kürşat Emre Çandır Yalova’da kurucu il başkanımız. Kendisi Yalova’da başarılı ve kıymetli çalışmalar yaptı. Heyecanlı ve başarılı birisi. Kendisini Gelecek Partisi Genel Merkezi olarak da yakından takip ediyoruz. Kendisi Yalova’da da çok sevilen bir isim. Biz Yalova’da iddialı bir adayla yerel seçime gireceğiz. Yalova Belediyesi’ni kazanacağımıza da inanıyorum.

Daha sonra ise Gelecek Partisinin Çiftlikköy Belediye Başkan adayı olan Mehtap Ensarioğlu’na söz aldı.

Ensarioğlu, ”Çiftlikköy benim için sadece bir ilçe değil. Çiftlikköy benim yuvam. Anılarımın hatıralarımın olduğu çocukluğumun geçtiği bir ilçe. O nedenle Çiftlikköy’e artık hizmet etme zamanının geldiğine inanıyorum. Çiftlikköy halkı bana eğer destek verirse ve Çiftlikköy Belediye Başkanlığını kazanırsam ilçemize elimden gelen tüm güçle hizmet edeceğim.” Dedi.

Gelecek Partisi’nden Yalova Belediye Başkan adayı olarak açıklanan Kürşat Emre Çandır ise Yalova’ya hizmet için yola çıktım.

Kuruluş aşamasından beri gönül verdiğim. Görev yaptığım. İl Başkanlığını sürdürdüğüm Gelecek Partimize olan hizmetlerimi artık bir tık ileriye taşımamız gerektiğine inanıyorum. Birikimlerimi, tecrübelerimi Yalova halkına aktarabilmek için farklı bir yola çıkıyorum. Yalova’mızın önünü açacak, Yalova’nın hak ettiği noktalara gelmesini sağlayacak bir takım adımları atabilmek adına Yalova’nın sadece Türkiye’de değil Dünya’da hak ettiği yeri alabilmesi adına, sorunları çözebilmek adına bugün Gelecek Partisi Yalova Belediye Başkan adayıyım. Dedi.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.