Yukarı Çık
İYİ Parti Yalova İl Başkanlığı için 26 Temmuzda sandık başı yaaapıyorç
20 Temmuz 2020 Pazartesi 09:02:17
63 kez okundu.
Korona nedeni ile ötelenmişti....

Pandemi dolayısıyla ötelenen İYİ Parti Yalova İl Kongresi 26 Temmuz 2020 Cumartesi günü Karizma İş Merkezi’nde bulunan YESOB Konferans Salonu’nda yapılacak. İYİ Parti İl Kongresi’nin kesin tarihi açıklandı. Pandemi dolayısıyla bir süreliğine ötelenen kongre ile ilgili yazılı bir açıklamada bulunan İYİ Parti Yalova İl Başkanı Erol Tatar hazırlıkları tamamlayarak geri sayıma başladıklarını dile getirdi.

 Tatar yaptığı açıklamada,"24 nisan 2019 tarihinde İYİ Parti Yalova il başkanlığı görevini yaklaşık 15 aydır sürdürmekteyim. Bu süreçte oluşturmuş olduğum yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımla birlikte partimizi Yalova’da başarılı kılmak için elimizden geldiğince çalıştık.

Şu an itibariyle Çınarcık hariç merkez ilçemizle birlikte beş ilçemizde teşkilatımız faaliyetlerine devam etmektedir. Merkez ilçe, Armutlu, Termal ve Çiftlikköy, ilçelerimizde Covit19 salgınından önce kongrelerimizi yaparak yeni yönetimlerimizi oluşturduk. Genel merkezimizin talimatıyla 26 Temmuz 2020 günü Cumhuriyet Caddesi Karizma iş merkezinde esnaf odaları birliğine ait toplantı salonumuzda 2.Olağan il kongremizi gerçekleştireceğiz.

 Bu kongrede ilçe başkanlarım ve il yönetim kurulundaki arkadaşlarım değerli il delegelerimizin destekleri ile Yalova il başkanlığına tekrardan adayım. İl delegelerimizin destekleri ile yeniden güven tazeleyerek il Başkanlığımıza devam edeceğiz inşallah. Yüce Türk kağanı Alparslan'nın söylediği gibi biz sefere talibiz zafer yüce Allah’ın taktiridir diyorum. Kongremizin Yalova'mıza iyi partimize hayırlı olmasını diliyorum."

Bunu Sosyal Medyada Paylaş :

Haber Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.