Yukarı Çık
20 yıl sonra Namık Öz tekrar MHP Yalova İl başkanı oldu
9 Temmuz 2020 Perşembe 18:35:54
285 kez okundu.
Öz İl Başkanı olarak atandı

MHP eski İl Başkanı Hasan Topçuların yasa gereği İl Başkanlığından istifa ederek Milletvekili adayı olmasından sonra MHP Yalova İl Başkanlığına getirilen Necati Vural  yaklaşık 2 sene İl Başkanlığı görevinde bulunduktan sonra sürpriz bir şekil istifa etmesinden sonra  MHP Genel Merkezi eski MHP İl Başkanlarından Namık  Öz'ü MHP İl Başkanı olarak atadı.

1983 yılında Gazi Üniversitesi Ekonomi Bölümünden mezun olan Namık Öz, 1999-2002 tarihleri arasında MHP İl Başkanlığı yapmış ve milletvekili adayı olduğu için bu görevinden yasalar gereği istifa ederek Yalova'da Yaşar Okuyan'ın  1. sıra aday olduğu seçimlerde 2. sıradan aday olarak seçimlere katılmıştı.

Seçimlerden sonra kısa bir dönem yeniden MHP İl Başkanlığına getirilen Öz ,partisini genel kurula hazırlayarak aday olmamış ve Yalova MHP İl Başkanlığına eski başkanlardan Hasan Topçular İl Başkanı seçilmişti.

Bugün mazbatasını alan, Almanca ve Rusça bilen 1960 doğumlu Namık Öz,14 martta yapılacak olan Genel merkez genel kuruluna Yalova örgütünü hazırlayacak ve geçici yönetim kurulunu oluşturacak.

Öncelikli ülkemiz,bayrağımız ve Partimiz için var gücümle çalışacağım diyen Öz,"Bu bayrağı taşımak benim ve arkadaşlarımın onuru olacak.Sayın Genel  Başkanımız bu görevi tekrar bana verince  sevincim sonsuz oldu.Yalova halkı için en doğru kararların alınması için elimizi her zamanki gibi taşın altına sokacağız.Vatan,millet,bayrak ve partimiz için gece gündüz çalışacağız.Önce halkın menfaati diyen arkadaşlarımızla yola devam edeceğiz. Kapımız ve telefonumuz sürekli açık olacak.

Bunu Sosyal Medyada Paylaş :

Haber Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.