Yukarı Çık
Yalova Ortopedik Spor kulübü ölümden döndü....Yalovaspor taraftarı yerde uyudu
21 Ekim 2019 Pazartesi 08:29:21
167 kez okundu.
Tersaneler milyon dolarları götürürken Yalova'ya Fransız kalıyorlar....

 İzmirspor deplasmanına giden Yalovaspor takımını yanlız bırakmak istemeyen taraftarlar, dönüşte otobüsün yolda arıza yapması üzerine Manisa da mahsur kaldı.Taraftar yerlerde yattı.

Yalovaspor'dan sonra başka bir haber de Yalova Ortopedik Spor kulübü (YOSK) 'den geldi..Yüzlerce kilometre uzaklıktaki bir şehre engelli sporcularımız otobüs ile gönderildi.Otobüsün aniden patlayan lastiği Şanlıurfa yolunda  patlayınca sporcular ve yöneticiler ölümden döndü.

YERLERDE YATTILAR.

Takımını deplasmanda yanlız bırakmak istemeyen Yalovaspor taraftarları Yalova'dan kiralanan bir otobüs ile İzmir'e gittiler...Taraftarlar, takımlarının aldığı 3 puan ile dönerken Manisa'da araç arıza yaptı.Arıza yapan taraftar otobüsü en yakın Akaryakıt istasyonuna çekilirken, taraftar ise ortada kaldı.

Yalovaspor yetkilileri öncelikle kendi imkanları ile mahsur kalan taraftarların ihtiyaçlarını karşılamaya çalıştı. Saatlerce bir akaryakıt istasyonunda sabahlayan taraftarın durumu içler acısıydı.

Haberin sosyal medyada duyulması üzerine sosyal medyada bir açıklama yapan Kulüp Başkanı Onay Tuna," Yalovaspor yönetimi olarak kendi imkanlarımız ile taraftarlarımızı maça götürüyoruz. Bize verilen otobüsler zaten bakımsız ve zorla yol gidiyor. Mazot parası yönetim, yemekleri ise kendi imkanları ile sağlanıyor. Biz taraftarımızı hiçbir yerde bırakmayız ama bu gençlere sahip çıkmayan sözde kurum ve iş adamlarına selam olsun.Biz bu şehri para menfaat İçin sevmedik. Belki birileri utanırda bir yerlerden bizde tutalım diye bekledik. Sabırla beklemeye devam edeceğiz!" dedi...

Otobüs ile gittiler

Yalova Ortopedik Spor kulübü (YOSK) TÜPRAŞ Batman ile oynamak için dün Karayolu ile Batman 'a giderken Şanlıurfa yolunda lastiği patladı ve takım ölümden döndü.

30 saatlik yolu maddi imkansızlıklar nedeni ile uçak yerine otobüs ile giden ,10 kişilik Engelli Basketbol takımının patlayan lastiği yüzünden olası felaket şoförün başarısı ile can kaybı olmadan atlatıldı.Takım zorlu deplasmandan TÜPRAŞ BATMAN SPOR 37 - YOSK 64  sonuçla Yalova'ya döndü. Yalova'lılar, Yalovaspor Tunay kardeşlerin destekleri ile var olmaya çalışıyor..Bu takımı destekleyecek kimse yok...Yalova'da milyonlarca dolar para kazanan tersaneler nerede.?

Engelli sporculardan kurulu olan Yalova Ortopedik Spor kulübü (YOSK) TÜPRAŞ Batman ile oynamak için  Karayolu ile Batman 'a giderken Şanlıurfa yolunda lastiği patlayarak ölümden dönmesi ,yollarda perişan olması Yalova için utanç vericidir.Yurt içinde ve Yurt dışında ülkemizin ve şehrimizin bu sporcuları uçak ile gönderilemezmiydi.?..Yazıklar olsun.." dediler,

 

Bunu Sosyal Medyada Paylaş :

Haber Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.