Yukarı Çık
.
27 Temmuz 2020 Pazartesi 08:22:19
1987 kez okundu.
İYİ Parti İl Başkanlığı dün karizma İş Merkezinde yaptığı İl Kongresinde yeni yönetimi belirledi.Tek adayla seçime gidİrken , İl Başkanlığına Erol Tatar seçildi.

Seçimlere İYİ Parti GİK üyesi Hasan Toktaş ve İYİ Parti Genel Başkan yardımcısı Bursa Milletvekili Ahmet  Erozan katılırken , 380 delegesi olan Yalova İYİ Partide  seçimlere 200 delege katıldı. Salon çok sıcak olunca delegelerin 90 tanesi oy kullandı.Geri kalan oy kullanmadan salondan ayrıldı.

 SEÇİLMİŞ BAŞKAN OLDU

Oyların sayılmasından sonra bir konuşma yapan Erol Tatar,"Bu gün yapılan  2 olağan iyi parti Yalova il başkanlığı seçimlerinde il delegelerimizin oylarıyla il başkanlığına seçilmiş bulunmaktayım. Sayın genel başkanımız Meral Akşener tarafından 15 ay önce atandığım bu güne kadar sürdürdüğüm görevimi inşallah bundan sonra seçilmiş bir başkan olarak sürdüreceğim. Bu güne kadar birlikte çalıştığım tüm arkadaşlarıma ve yeni yönetim kuruluna seçilen arkadaşlarıma teşekkür ederim. İyiler her zaman kazanır. Rabbim yar ve yardımcımız olsun.

İl Başkanı olarak atandıktan sonra parti olarak Yalova'da ana muhalefet partisi gibi davranarak yapılan hataların karşısında olduk.Hataları,eksikleri halka açıkladık.Halkımızın dikkatini bu yöne çektik.Diğerleri susarken biz İYİ Parti olarak muhalefet görevimizi yaptık.Halkımız için,İlimiz için iyi yapılan şeylerin yanındayız.Ama Halkı ve İli unutanlar olursan dün olduğu gibi yarında karşılarında olacağız."dedi.

İŞTE YENİ SEÇİLENLER

İl Başkanı:Erol Tatar

Üyeler:Ahmet Bahadır Ilgın,Bolkan Cem Ertekin,Cemil Hopancı,Cevriye Durgut,Elif Akyol Tosun,Aleyna Nur Hüseyinoğlu,Erdoğan Yıldız,Tuğba Aldığ,Fikret Şıpal,Gülseren Oktay,Halim Bülent Küçüküstel,Halit Okan,Ender Aldemir,Hasan Kolcu,İhsan Dağdeviren,Mehmet Ali Kaşıkçı,Metin Alpsoley,Metin Çınar,Metin Dağ,Canan Kandemir,Namık Kemal Üstel,Yasemin Tatar,Özkan Ünlüer,Rahim Aydın,Recep Kırışgil,Süleyman İlhan,Şenay Durmaz,Şerafettin Us,Talip Bayburtlu,Zihni Baş,

Disiplin Kurulu:Şaban tatar,Ahmet Kaplan,Nazmi Yaman,Lale Okan,Ahmet Köseoğlu,Ali Kandil,Güler Tatar,Haydar Akar, Zekail Hüseyinoğlu

Genel Merkez Kurultay Delegeleri: Erol Tatar,Osman Kandemir,Erdoğan Yıldız,Nuran Tarhan

Bunu Sosyal Medyada Paylaş :

Haber Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.