Yukarı Çık
.
6 Ekim 2019 Pazar 16:52:51
841 kez okundu.
Temmuz ayında ünlü sanatçıların ve Yalova'dan belediye başkanları,üst bürokratların ve siyasilerin açılış yapıp kurdelesini kestikleri otel hakkında yine bir suç duyurusu yapıldı..

Temmuz ayında ünlü sanatçıların  ve Yalovalı bazı belediye başkanları ve siyasilerinde katılımları ile Termal de açılan ve kurdelesi kesilen otel hakkında Kocaeli'nin Çayırova ilçesinde yaşayan Halil Yıldız,Savcılığa suç duyurusunda bulundu.

'Devre mülk tanıtım gezisi' diyerek götürüldüğü geziden bir yıl sonra evine gelen 8 bin TL'lik icra takibiyle ilgili savcılığa suç duyurusunda bulunan Halil Yıldız senetlerdeki imzalarında sahte olduğunu iddia etti.

"TANITIM " diye gittim

Yıldız, tanıtım amaçlı gittiği termal tesisi gezip, doldurduğu memnuniyet anketine imza attıktan sonra Kocaeli'nin Çayırova ilçesindeki evine döndü. Olayın üstünden bir yıl geçmesinin ardından kendisine gelen icra takibiyle adeta şoke olan Halil Yıldız (26), 8 bin 141 TL'lik borç ile karşı karşıya kaldı.,

İMZALAR SAHTE

 Kendi adına imzalanmış senetleri görünce şaşkına dönen Halil Yıldız, Gebze Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulundu. Senetlerde bulunan imzanın kendisine ait olmadığını iddia eden Halil Yıldız, "Ben sadece memnuniyet anketine imza attım. Senetlerdeki imza benim değil" dedi.

YALOVA'ya götürdüler

Konuyla ilgili açıklama yapan Halil Yıldız'ın babası Mehmet Yıldız ise, "Bir yıl önce çocuğumu arıyorlar. 150 kişilik grup halinde alıp Yalova'ya götürüyorlar. 'Bir anket yapacağız, ankete imza atar mısın' diyorlar. Benim çocuğum da ankete imza atıyor. Aradan bir yıl geçiyor. Evime 8 bin TL civarında icra takibi ediyor. Ben bunu araştırdığımda imzaların asılsız olduğunu, imza sirküleriyle birlikte kanıtladım. Şimdi bunlar hakkında Gebze Adliyesine suç duyurusunda bulunacağım.

100 bin liralık senedimiz varmış..Bizim haberimiz bile yok

Avukat hanımla görüştüğümde bana 100 bin TL'lik senediniz var. 8 bin TL'yi ödemeniz halinde 100 bin TL'yi tahsil etmeyeceğiz dedi. Zaten burada imza sirküsü var. Biz bunlara itiraz ettik. Suç duyurusunda da bulunacağız. Biz mağdur oluyoruz, başkaları da mağdur olmasın" dedi.

Bunu Sosyal Medyada Paylaş :

Haber Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.