Yukarı Çık
.
12 Ekim 2018 Cuma 10:00:30
584 kez okundu.
İl Sağlık müüdürünjden sürpriz istifa.!

Yalova sağlık sektöründe uzun zaman hizmet veren İl Sağlık Müdürü, müdürlük görevinden istifa ettiğini açıkladı. 2017 yılında  görevi Sağlık İl Müdürü Ali Daştan'dan devir alan Sezen'in istifası sürpriz oldu.

Devlet hastanesinde uzun süre baş hekimlik görevinde bulunan daha sonra İl Sağlık Müdürü olarak görev yapan Hakan Sezen sosyal medya üzerinden İl Sağlık Müdürlüğü görevinden istifa ettiğini açıkladı.

Sezen yaptığı açıklamada," Anlımızın akıyla beş yılımızın muhasebesini verdikten sonra ayrılma zamanı geldi.Bugün itibariyle gördüğüm lüzum üzerine, İl Sağlık Müdürlüğü görevimden istifa ediyorum.Çalışma alanım olan sağlık konusunda Yalova insanının hayal ettiği ne varsa görevim süresince gerçekleştirmeye çalıştım.Çok güzel günlerimiz oldu.Bu güzelliklerde payı olan herkese çok teşekkür ediyorum.Başka zaman dilimlerinde farklı pozisyonlarda şehrime (Yalova’ma) faydalı olmaya devam etme temennimden şüpheniz olmasın" dedi.AK Parti'den belediye başkanlığı için aday adayı olacağı iddia edilen Sezen,Yeni İl Müdürü atanıncaya kadar görevine devam edeceği öğrenildi.

Bunu Sosyal Medyada Paylaş :

Haber Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.