Yukarı Çık
.
10 Ekim 2018 Çarşamba 22:56:47
964 kez okundu.
CHP ye Kadın il başkanı

Yerel seçimlerde aday adayı olacakları için CHP İl yönetimde bugün istifalar oldu.İstifa edenler arasında İl Başkanı da bulunuyor.2019 yılında yapılacak olan yerel seçimler nedeni ile  Bahar Doğan'da yeniden İl Genel meclis üyeliğine seçilebilmek için yasalar gereği CHP İl Başkanlığından istifa etti.

İl Başkanı Bahar Doğan'ın istifası yanı sıra İl Yönetiminde görev alan belediye meclis üyesi Ahmet Barış Eroğlu ve İl yönetim Kurulu üyeleri Osman Kurt,Mustafa Turalı da istifa ederek belediye meclis üyeliği için aday adayı oldu.

Öte yandan yönetmelik gereği İl Örgüt ve Örgütlerden sorumlu İl Başkan yardımcısı Nur Koçak vekaleten İl Başkanlığına getirildi. Koçak,"  CHP'nin  Yalova'daki çıtasını yükseltmek ve Yalova için canla ve başla çalışacağız. Yalova daki tüm belediyeleri almak hedefimiz.Bu süreç zor bir süreç, herkesin elini taşın altına koyması gereken bir dönem. Bu dönemde görevimizi en iyi şekilde yapmaya çalışacağız, bundan kimsenin bir şüphesi olmasın. Hiçbir kaygımız, hiçbir korkumuz olmayacak.Yalova halkının çıkarları için ne gerekiyorsa onu yapacağız. " dedi.

Öte yandan Yeniden İl Genel Meclisine aday adayı olmak için başkanlık görevini Nur Koçak'a devreden Bahar Doğan ise," Yeni arkadaşımız il başkanlığı görevini en iyi şekilde yerine getireceğine inanıyoruz.CHP için ve Yalova halkının menfaati için her an ona destek olacağız" dedi.

 

Bunu Sosyal Medyada Paylaş :

Haber Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.