Yukarı Çık
.
9 Ekim 2018 Salı 17:13:51
1256 kez okundu.
AK Parti taşınıyor...

Yalova AK Parti İl ve İlçe teşkilatı yıllardan beri Cumhuriyet caddesinde bulunduğu binadan taşınıyor. Çeşme Sokak No.7 de bulunan Mopaş alış veriş merkezinin üst katına taşınacak olan AK Parti Yalova İl ve İlçe teşkilatı için hazırlıklar son sürat devam ediyor.

Yerel seçimlerde AK Parti  yeni binasında  faaliyetlerini sürdüreceği tahmin edilirken lüks toplantı salonu gözleri kamaştırıyor.İki katı kiralayan partinin, bir katı İl teşkilatı diğer katı ise ilçe teşkilatı tarafından kullanılacağı öğrenildi. Çeşme sokağın en büyük problemi trafik.Zaman zaman sağlı sollu parkların yaşandığı Çeşme sokak 112 acil servisi ambulanslarının en çok sorun yaşadığı bölgelerden biri olarak biliniyor.

Alınan bilgiye göre,3 ve 4. katı parti tarafından kiralandı.3 kat komple il teşkilatına 4. katın bir bölümü ilçe başkanlığı tarafından kullanılırken bir kısmı konferans salonu ve bir kafeterya olarak kullanılacak.Partinin bir ay içinde taşınacağı ve içerde yapılan tadilatı beklediği öğrenildi.

Mahalle sakinleri ise," Bu sokak Çınarcık,Termal ve bu tarafta bulunan mahallelerin şehir merkezine ulaştığı tek bağlantı.İl Sağlık Müdürlüğünün yanında bulunan 112 ambulans servis noktasının merkeze geçiş yeri.Ayrıca bu sokakta bir alış veriş merkezi var.Onunda trafiği eklenince çok sorun yaşanacak.Şimdi bile ambulans geçişlerinde yoğun trafik ve hatalı parklar yüzünden sorun yaşanıyor.Parti binaları trafiği az olan bölgelere açılsa daha iyi olacaktı." dediler.Foto:Sosyal medya paylaşımı

Bunu Sosyal Medyada Paylaş :

Haber Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.