Yukarı Çık
.
24 Eylül 2018 Pazartesi 21:48:22
814 kez okundu.
Şans eseri yaralanan olmadı...

Bursa'dan kiralık Araba ile Yalova'ya gelen ve Huzur sokakta resmen terör estiren kişinin kimliği tespit edildi.Yalova Emniyet Müdürlüğü Şahsın 24 yaşında bir çok sabıka kaydı olan Y.Ü olduğunu, üstünden uyuşturucu çıktığı açıkladı.Ayrıca kiralık araçtan uyuşturucu yapımında kullanılan malzemeler çıktığı öğrenildi. Yalova'da aracını kaldırıma çıkaran bir sürücü, masalarda oturan insanların arasından geçti. Olayın ardından çevredekiler sürücünün peşinden koştu.Akşam saatlerinde Cumhuriyet Meydanından İş Bankası sokağına (Huzur Sokak) tersten giren 10 BR 096plakalı araç sokakta yemek yiyenlerin arasına girdi.Şans eseri olayda yaralanma olmadı.

Yüzlerce insanların yemek yediği anda yola tersten giren genç bir sürücü esnaf tarafından tersten girdiği ikazı yapıldı.Aracını geri çekmeye çalışan sürücü daha sonra süratle ters istikametten yoluna devam etmek isteyince peşine onlarca insan takılarak kovalamaya başladı. Balıkesir plakalı araç,Fatih caddesine çıkarak yine ters yönde, bu sefer İsmet Acar caddesinde ilerlemeye çalıştı.

Bir müddet yoluna devam eden çılgın sürücü yol ortasında aracını bırakarak kaçtı.Olay yerine gelen güvenlik güçleri aracın altından yakıt sızıntısı olunca  itfaiye haber verildi.Yalova itfaiyesi olası yangına karşı caddeyi trafiğe kapatarak yolda sızan akar yakıtı su ile yıkadı.Araç çekici ile alınarak kapanan yol trafiğe açıldı.Kaçan sürücü daha sonra  arabayı terk ettiği yere 100 metre mesafedeki fırında kıskıvrak yakalandı..

SABIKALI ÇIKTI

Yakalanan şahsın GBT si araştırıldığında 24 yaşında Y.Ü olduğu ve -Bursa'dan kiralık Araba ile Yalova'ya geldiği öğrenildi.Bir çok sabıka kaydı olan Y.Ü'nün  üstünden uyuşturucu çıktığı ayrıca kiralık araçtan uyuşturucu yapımında kullanılan malzemeler bulunduğu öğrenildi.

Bunu Sosyal Medyada Paylaş :

Haber Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.