Neden bu kötülük...?

28 Ağustos 2021 06:30
Neden bu kötülük...?

iSYAN

Yalova Bahçe Kültürleri Merkezi, Arberetum, Meteoroloji  arazisindeki yeşillikler teker teker yok edilirken gençlerin spor yaptığı Atatürk stadındaki 5500 metre karelik amatör 2 sahasına  valilik merkezi yapılmasına büyükler olduğu gibi gençlerde isyan etti.

Yalova’da kurulu bulunan ve bir şekilde kendilerine özel sahaları bulunan kulüp yöneticilerinde ses çıkmazken bu sahadan istifade eden yüzlerce gen kendilerine yapılan kötülüğe karşı çıkarak maç öncesi sahada pankart çıkartarak, Yalova valisi Muammer Erol’a seslendiler, gençler, ”Vali bey amca ,Sahamıza dokunma, geleceğimizi karartma “ dediler.

Dünya olimpiyatlarında Türk gençleri ülkemize altın madalyalar çıkartırken Yalova’da gençlere köstek oluyor diyen Anneler, babalar ve gençler,” Şuanda Yalova’yı yönetenler bu şehirde depremi yaşamadığı için bugün Atatürk stadının değerini anlamıyorlar , gıdım, gıdım parçalanıyor. Toplanma alanımız, çocuklarımızın tek spor yaptığı amatör 2 sahası sessi bir şekilde valiliğe tahsis edildi. Hadi vali beyi anlarız. Bugün var yarın çekip gidecek. Anlayamadığımız seçimle başa gelenler bu şehirde ömürleri boyu kalacak . Onlar nerede ?, AK Parti İl Başkanı Muğlim Bağatar,2 iktidar milletvekili, Bu şehrin belediye başkanları nerede ?.İlçe spor kulüpleri de bu sahadan faydalanıyor.

1.SAHANIN GELECEĞİDE TEHLİKEDE

Valilik binası buraya yapılırsa, hemen bitişiğindeki 1. Amatör sahada maç günleri “gürültü yapıyor” diye orası da gidecek. Ey yönetenler yapmayın. Etmeyin.. Bursa yolunda şuan yaklaşık 30 dönümlük arazi var. Hemen bitişiğine İl  Emniyet Müdürlüğü yapılıyor. Diğer yanında 400 yataklı Devlet hastanesi. Diğer yanında İl Jandarma Alay Komutanlığı var. Neden oraya yapmazsınız. Güzel olan şeyi neden bozuyorsunuz. İlle gençleri spordan uzaklaştırıp, uyuşturucu içine sokmaya çalışıyorsunuz Bırakın bu gençler sporla uğraşsınlar, kötülükten uzak kalsınlar..

Valilik binası yapıldığı zaman trafik  yoğun olan bölgede daha da ağır trafik yoğunluğu olacak.

 

Kaynak : www.bolge.com.tr
Etiketler: Amatör saha

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle