AK PARTİ’DE GÖREV ...

Son Güncelleme : 18 Mart 2021 22:03
AK PARTİ’DE GÖREV ...

KARAMÜRSEL AK Parti Teşkilatında 3 yıllık başarılı bir görev sürdüren Serdar Avcı görevinden ayrıldığını duyurdu.. Avcı ilçe halkına şimdiye kadar ki desteklerinden dolayı teşekkür ederek görevden ayrılışını şu sözlerle duyurdu. ”İlçemiz..

KARAMÜRSEL AK Parti Teşkilatında 3 yıllık başarılı bir görev sürdüren Serdar Avcı görevinden ayrıldığını duyurdu..Avcı ilçe halkına şimdiye kadar ki desteklerinden dolayı teşekkür ederek görevden ayrılışını şu sözlerle duyurdu.

”İlçemiz basın mensubu  arkadaşlarım, abilerim, kardeşlerim,İlçe teşkilatımızda bu akşam itibari ile yapılan değişiklik ile  icra kurulundaki Tanıtım medya birim başkanlığı görevimi ilçe başkanımızın takdirleri ile Beyhan Ergen hanımefendiye devrediyor, kendisine görevinde başarılar diliyorum. Yönetim kurulundaki görevime icra dışında devam ediyorum.

Bu güne kadar sizlerle birlikte bir çok çalışmada yer aldık, desteklerinizi benden ve teşkilatımızdan esirgemediniz.

Yaklaşık 3 yıllık görev süremde verdiğiniz destekler için çok teşekkürler haklarınızı helal edin. Varsa benim hakkım helal olsun. Bundan sonraki süreçlerde iletişimimiz; abi, kardeş, arkadaş olarak tabiki devam edecek. Karamürsel basının hakkettiği yerlere gelmesi için yanınızda olmaya devam edeceğim.” dedi.

Kaynak : www.bolge.com.tr

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle