25 CHP'li vekil Yalova'da

07 Nisan 2021 12:11
25 CHP'li vekil Yalova'da

Yalova çıkartması

Türkiye’nin dört bir yanına milletvekillerini göndererek halkın nabzını yoklayan CHP,Yalova’ya 25 milletvekilini göndererek sorunları dinleyecek ve Ankara’ya döndükten sonra Yalova ilgili raporlarını Genel Başkan Kılıçdaroğlu’na verecek.

CHP Genel Merkezi 1 Genel Başkan yardımısı,7 parti meclis üyesi olmak üzere toplam 25 milletvekili ve kadın Kolları Başkan Yardımcısını 2 günlüğüne Yalova’ya geldi.

CHP’li vekiller ve çok sayıda Partili önce Atatürk Anıtına giderek Çelenk koydu ve saygı duruşunda bulundu, İstiklal marşı okudu.

Daha sonra grup, Genel Başkan Yardımcısı Muharrem Erkek, parti önünde basın açıklamasında bulundular.

 ESNAF ve STK’LARA GİDECEKLER

İl Başkanı Mehmet Gürel ve CHP Genel başkan yardımcısı Muharrem Erkek'in konuşmalarının ardında esnaf ve sivil toplum kuruluşlarını ziyaret programlarına geçtiler.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek  başkanlığında milletvekilleri ve PM üyelerinden oluşan heyet, Yalova’da esnaf, çiftçi, sendikalar, meslek örgütleri, ticaret odaları, sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ederek Yalova’nın sorunlarını Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’na rapor olarak verecek.

Etiketler: CHP

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Suat

18 Nisan 2021 18:35
Siyasileri Korono korkutmaz tabiki, senin benim gibi gidip Yalova hastanesinde yatmiyorlar yakalanirlarsa! Hastenenin iyisi ilacin iyisi sonra neymis herkeze esit tedavi, birileri cikipta Yalovadaki Korona sebebli artan olumlerin nedenini aciklasin, ilacmi yok, tedavimi yok?